Nawiązaliśmy współpracę z First Byte Sp. z o.o.

ForProgress nawiązała współpracę z firmą First Byte z zamiarem poszerzenia oferty Robotyzacji Procesów Biznesowych oraz wzmocnienia pozycji niezależności technologicznej. Dzięki temu przedsięwzięciu jesteśmy w stanie wdrażać rozwiązania robotyzacji większości dostępnych na rynku narzędzi RPA.

Wizlink to polskie narzędzie pomagające automatyzować rutynowe czynności oraz wszystkie operacje zachodzące w przedsiębiorstwie zgodnie z ustalonymi regułami biznesowymi.

ForProgress stale zwiększa swoją konkurencyjność na rynku IT  i rozszerza paletę swoich produktów oraz usług dla branży leasingowej, farmaceutycznej oraz finansowej. Nie boimy się wyzwań i odpowiedzialności związanej z IT!

Użytkownik budujący scenariusz dla robota nie musi zaglądać w kod aplikacji czy bazę danych. Wizlink komunikuje się z aplikacjami poprzez wyświetlane obiekty, ale może również korzystać z baz danych, arkuszy kalkulacyjnych Excel, usług internetowych, terminali tekstowych i innych.

Z pomocą Wizlink można modyfikować istniejące procesy, bądź tworzyć nowe bez modyfikacji systemu podstawowego.

Jest bardzo łatwy do nauczenia i daje wszystkim możliwość czerpania zysków z robotyzacji w ciągu kilku dni, a nie miesięcy. Wizlink umożliwia oddelegowanie powtarzalnych i czasochłonnych zadań dla robota, dzięki czemu pracownicy mogą skupić się na tych bardziej konstruktywnych.

Dostępność technologii RPA dla szerszego grona odbiorców była dla nas nadrzędnym celem podczas budowania produktu. Tym samym narzędzie Wizlink ma szanse sprawdzić się w firmach z różnych branż należących zarówno do sektora MŚP, jak i dużych korporacji.