O ForProgress

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doradcami, kreatorami 
i architektami rozwiązań, z którymi wychodzimy w kierunku biznesu tak, aby technologia wspierała przedsiębiorstwa w realizacji celów. 

Nasza misja

Misją ForProgress jest tworzenie
i podnoszenie jakości współpracy na styku biznesu i IT. Dostarczamy możliwości, szanse, pomagamy radzić sobie z wyzwaniami i problemami,
a także wdrażamy optymalne rozwiązania.

IT to nie wszystko...

Picture of Piotr Ślęzak

Piotr Ślęzak

CEO at ForProgress

ForProgress poprzez ciągłe doskonalenie oraz budowanie innowacyjnych rozwiązań chce wspierać rozwój swoich klientów w całej Polsce oraz na rynku międzynarodowym. Do 2024 roku planujemy otworzyć kolejne oddziały w dużych miastach na terenie całego kraju, współpracować z nowymi branżami oraz realizować coraz ciekawsze i bardziej innowacyjne projekty. Chcemy być rozpoznawani jako rzetelna marka, która jest niezawodnym i odpowiedzialnym partnerem w biznesie.

Zależy nam na tym, aby stać się prekursorem rozwoju branży IT i oferować kreatywne rozwiązania służące rozwojowi biznesu w oparciu o nowoczesne technologie. Pragniemy współpracować z naszymi partnerami i konkurencją, aby wspólnie tworzyć doskonałe rozwiązania i budować rynek, co pozwoli nam godnie zarabiać realizując projekty i wzbogacać nasze doświadczenia.

Wierzymy w ludzi: naszych klientów, pracowników i partnerów. Liczymy na klientów, którzy nam zaufają w przyszłości oraz na owocną współpracę z naszą konkurencją. Wiemy, że należy upowszechniać świadome i celowe użycie narzędzi IT. Wychodzić naprzeciw zmianom, przewidywać trendy, łamać schematy. Sprawiać aby jeden plus jeden znaczyło więcej niż dwa! Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pragniemy ułatwiać ludziom pracę, życie oraz rozwijać ich. Make IT simple!

Chciałbyś wykonać projekt razem z nami?