Robotyzacja w jednostkach samorządu terytorialnego – bezpłatny webinar

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu w formule online „Robotyzacja w jednostkach samorządu terytorialnego”. Odbędzie się ono 9 marca br. w godzinach 11:00-13:00.

Głównym tematem wydarzenia będzie omówienie możliwości usprawnienia działań realizowanych w komórkach merytorycznych JST. Prelegenci objaśnią czym jest robotyzacja i jak pracownicy urzędów mogą skorzystać ze wsparcia „cyfrowych pomocników”. Zaprezentowane będzie również studium przypadku na przykładzie UM Bydgoszczy.

Na wydarzenie zapraszamy szczególnie Prezydentów, Głównych Skarbników, Dyrektorów oraz wszystkich pracowników jst zainteresowanych tematem robotyzacji.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy zapisać się tutaj: https://wizlink.clickmeeting.com/523363471/ended

Czym jest robot programowy?

Robot jest aplikacją, która jest w stanie wykonywać proste czynności na ekranie komputera. Dzięki temu pracownik zyskuje wsparcie w wykonywaniu nudnych i powtarzalnych czynności. W konsekwencji może zająć się zadaniami wymagającymi kontaktu bezpośredniego z mieszkańcem bądź zadaniami wymagającymi wiedzy eksperckiej.

W urzędach wykorzystanie robotów to przede wszystkich szybsza obsługa mieszkańców oraz podniesienie jakości kontaktu z petentami. Robot może również przyczynić się do redukcji kosztów oraz może być znaczącym wsparciem w przypadku okresowego zwiększania pracy w urzędzie.