ConSelenium – pierwsza Polska konferencja Selenium

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na konferencję ConSelenium – owoc współpracy ForProgress i AmberTeam Testing. W dniach 19 i 20 kwietnia 2018 będziemy gościć w Łodzi, tworząc unikalną platformę wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

ConSelenium osadzone jest na mocnych barkach Piotra Ślęzaka, prezesa zarządu ForProgress oraz Jana Sabaka z AmberTeam Testing. Wspomagać ich będą: Piotr Wicherski, Tomasz Bonior oraz Michał Mincberg, wspólnie tworząc niezwykle merytoryczną Radę Programową. To właśnie oni, spośród wielu zgłoszeń wyłuskają dla Was prelekcyjne perełki, dzięki którym ConSelenium na długo zapisze się w Waszej pamięci.

W Polsce jest już kilka konferencji testerskich, ale nasza będzie wyjątkowa. Naszym marzeniem jest stworzenie okazji do transferu wiedzy pomiędzy doświadczonymi specjalistami automatyzacji, którzy na co dzień pracują z Selenium, a pełnymi obaw osobami będącymi na początku swojej przygody z tym narzędziem. Chcemy tego dokonać właśnie w trakcie tych dwóch szalenie intensywnych, kwietniowych dni

Pierwszy dzień, będzie dniem warsztatowym. Przygotowujemy dla Was 4 równolegle prowadzone, całodniowe kursy narzędziowe, o różnym stopniu zaawansowania po to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Po wzmożonym wysiłku w trakcie praktycznych szkoleń pod okiem najlepszych ekspertów, szykujemy dla Was małą niespodziankę.

Drugi dzień należeć będzie do starannie dobranych przez Radę Programową prelegentów. Gdy tylko pojawiła się idea konferencji, wiedzieliśmy, że ConSelenium musi się równać JAKOŚCI, dlatego nie chcemy tracić cennego czasu na piękne wizualnie prezentacje marketingowe o zerowym wkładzie merytorycznym. Stawiamy na konkretne przykłady i praktyczne rozwiązania, zależy nam na dyskusji i intensywnej interakcji między prelegentem a słuchaczami.

Chcemy, aby ConSelenium na stałe zagościło w świadomości ekspertów branży IT.

Do zobaczenia w Łodzi!