ForProgress poprzez ciągłe doskonalenie oraz budowanie innowacyjnych rozwiązań chce wspierać rozwój swoich klientów, w całej Polsce, ale także na rynku międzynarodowym. Planujemy do 2020 roku mieć swoje oddziały w dużych miastach na terenie całego kraju; współpracować z nowymi branżami, realizować coraz ciekawsze, innowacyjne projekty. Chcemy być rozpoznawani jako rzetelna marka, niezawodny i odpowiedzialny partner w biznesie.

Zależy nam na tym, aby być prekursorem rozwoju branży IT i kreatywnych rozwiązań służących rozwojowi biznesu w oparciu o nowoczesne technologie. Pragniemy współpracować z naszymi partnerami i konkurencją aby wspólnie tworzyć doskonalsze rozwiązania, budować rynek. Godnie zarabiać realizując projekty i wzbogacać nasze doświadczenia.

Wierzymy w ludzi: naszych klientów, pracowników i partnerów. Liczymy na klientów, którzy nam zaufają w przyszłości oraz kreatywną współpracę z naszą  konkurencją. Wierzymy że należy upowszechniać świadome i celowe użycie narzędzi IT. Wychodzić naprzeciw zmianom, przewidywać trendy, łamać schematy. Sprawiać aby jeden plus jeden znaczyło więcej niż dwa!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii chcemy ułatwiać ludziom pracę, życie, rozwijać ich. Make IT simple!