Trzecia edycja konferencji ConSelenium już niebawem!

Trzecia edycja konferencji ConSelenium już niebawem!

2 – 3 kwietnia 2020, tradycyjnie proponujemy spędzić w łódzkim EC1. W tym roku delikatnie modyfikujemy agendę ConSelenium. O tym, jak spędzicie pierwszy dzień konferencji będziecie mogli zdecydować wybierając jeden z 6 równolegle prowadzonych warsztatów. Drugi dzień, niezmiennie wypełniamy merytorycznymi prelekcjami, które podzielimy na dwa tracki.

Bacznie obserwujemy rynek i chcemy dotrzymywać mu kroku, dlatego delikatnie wychodzimy z poza obrębu czystej automatyzacji w Selenium i poszerzamy tematykę tegorocznego ConSelenium o tematy z obszaru robotyzacji procesów biznesowych. Tematy wystąpień zgłaszanych podczas Call for papers uświadomiły nam, że było to dobre posunięcie.

Przed tegoroczną Radą Programową, pod przewodnictwem Moniki Cywińskiej, w składzie: Aleksandra Kornecka, Adam Ścierski, Piotr Ślęzak (ForProgress) i Jan Sabak (AmberTeam Testing), nie lada wyzwanie. Wypracowanej przez nich agendy oczekujcie na przełomie stycznia i lutego.

Kiedy rusza sprzedaż wejściówek na ConSelenium vol.3? Tego dowiecie się śledząc media społecznościowe konferencji:
Facebook: https://www.facebook.com/ConSelenium/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/conselenium

Opublikuj w:
Marta Woźnica
Marta Woźnica

Marketing Manager. Wyjątkowa osobowość łącząca w sobie sympatię do niszowego kina, talenty pisarskie oraz umiejętność pokonywania wszelkich TRUDNOŚCI. Miłuje wszystko co oryginalne i nieoczywiste co świetnie wykorzystuje w działaniach marketingowych. Tylko czasem ma dość.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *